12 Temmuz 2024

Yeni müşterilere faizsiz kredi veren bankalar

yeni müşteriye faizsiz kredi veren bankalar

Yeni hesap açana faizsiz kredi veren bankalar : Yeni hesap açan müşterilere faizsiz kredi veren bankaların listesi ve verdikleri kredi miktarını öğrenmek istiyorsanız, işte tüm ayrıntılarıyla yeni müşterilere faizsiz kredi veren bankalar:

İş Bankası 5000 TL (Beş bin lira) Faizsiz Kredi

İş Bankası yeni hesap açan müşterilerine 5 bin lira faizsiz krediyi nakit avans limiti olarak tanımlıyor. İş Bankası’nın faizsiz kredi avans limitinden faydalanmak için bir İşbank şubesine başvurun veya online olarak görüntülü görüşme ile hesap açın.

Garanti BBVA 5000 TL (Beş bin lira) Faizsiz Kredi

Garanti BBVA bankasından ilk kez hesap açılışı yapan müşteriler 5 bin lira faizsiz kredi imkanından faydalanabiliyor. Garanti Bankası faizsiz kredi seçeneğinden faydalanmak için yeni müşteri olmanız gerekmektedir. Hesap açılışını Garanti Bankası şubelerinden ya da online görüntülü görüşme ile yapabilirsiniz.

Yapı Kredi 5000 TL (Beş bin lira) Faizsiz Kredi

Yeni müşterilere faizsiz kredi veren bankalar yarışında Yapı Kredi Bankası da bulunuyor. Yapıkredi Bankası yeni hesap açan müşterilere 12 ay vadeli olarak 5 bin lira faizsiz kredi sağlıyor.

Yapı kredi faizsiz nakit avans limitinden faydalanmak için yeni müşteri olmanız gerekmektedir. İlk kez hesap açılışı yapacak müşteriler Yapı Kredi uygulamasından ya da şubelerden hesap açılışı yapabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir