Turkcell Vodafone Türk Telekom hat üzerine kredi çekmek

Turkcell Vodafone Türk Telekom hat üzerine kredi çekmek

Faturalı hatlar üzerine kredi çekmek nakit sıkıntısı yaşayan bir çok vatandaşın başvurmak istediği bir yol olsa da, bu alanda faaliyet gösteren sayısız kötü niyetli girişim mağdur yaratmaya devam ediyor. Özellikle internet üzerinden “hat üzerine kredi” şeklinde sloganlarla kredi sağladığını iddia eden bazı grupların hatları borçlandırıp çıkar sağladığı ortaya çıktı.

Faturalı Hat Üzerine Kredi İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom faturalı hatlara kredi temin ettiğini belirten şahıs veya gruplar, kredilendirme sürecini şu şekilde açıklamaktadır ; Faturanız üzerine taksitli cihaz alışverişi yapılır ve ürünün piyasa fiyatından belirli bir miktar komisyon düşürüldükten sonra kalan kısım nakit ödenir.

Hat Üzerine Kredi Verenler Güvenilir mi ?

Faturalı hatlar üzerine kredi sistemiyle nakit sağlayan şahıs veya grupların bazıları bu işlemi sorunsuz sunabilirken, bir çok girişimin de kötü niyetli olabileceğini unutmamak gerekir.

Bunun yanı sıra hat üzerine kredi çekmek işleminden elde edeceğiniz nakit ile borçlanacağınız miktar arasında ciddi bir fark olduğundan, mantıklı bir seçenek olarak durmuyor.

Hat üzerine kredi veren bankalar ile ilgili bilgi için hat üzerine kredi veren bankalar konusunu inceleyeniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*