Ticari kredi kartı telefon taksit sayısı

Ticari kredi kartı telefon taksit sayısı : Ticari kredi kartlar için belirlenen taksit sayısı farklı olduğundan dolayı, kredi kartı kullanıcıları iPhone, Samsung gibi akıllı telefon alışverişlerinde de bireysel kartlara göre daha fazla taksit sayısı ile alışveriş yapılıp yapılmadığı konusunu merak ediyor.

Ticari kredi kartı akıllı telefon taksit sayısı kaç ?

Ticari kredi kartlarıyla yapılan akıllı telefon alışverişlerinde taksit sayısı 12 aydır.

Bonus, Ziraat Bankkart Combo, Yapı Kredi World, Maximum, Cardfinans, Axcess, Paraf, Advantage ticari kredi kartı sahipleri akıllı telefonları 12 ay taksitle satın alabilirler.

12 ay taksitlendirme yapıldığında faiz ve vade farkı ödersiniz. 3 ay taksit vade farksız ve faizsiz olarak sunulurken 12 ay taksit seçeneğine fazi uygulanmaktadır.

Örneğin 7500 TL değerinde iPhone 11 satın alıp 12 taksit yaptığınızda toplam ödemeniz 8200 TL ile 8400 TL arasında değişmektedir.

1 yorum

  1. Evet faizin tavan yaptığı bir ülkede, her şeyin ateş pahası oldoğu bir ülkede telefon alırken ticari kartın varsa 12 taksit. Normal kartın varsa 3 taksit. Ama aradaki faiz farkıyla bir telefonda arkadaşına alabilirsin. Velhasılı kelam Türkiye de telefon almayacaksın…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*