30 Mayıs 2024

Kredisiz senetle taksitli iphone 14

Kredisiz senetle taksitli iphone 14: Alışveriş kredisi kullanmadan senetle iphone 14 almak istiyorsanız, bu konuda aradığınız tüm bilgiler bu yazıda.

Kredisiz senetle iphone 14 almak isteyenler için en mantıklı yöntem hangisi ? İşte tüm ayrıntılarıyla kredisiz iphone 14 alma :

Yöntem 1 : Fatura Üzerine iPhone 14

Bu yöntemde faturalı hattınıza aylık ek ödemeler şeklinde yansıtılan taksitlerle iPhone 14 satın alabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM şirketlerinin sunduğu teklifleri inceleyerek size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Yöntem 2 : Kefil ve Senetle iPhone 14

Bu yöntemde Evkur gibi kefil ve senetle iPhone 14 satışı yapan şirketler tercih edilebilir. Bu seçenekte iPhone 14 bedeli için eşit taksitler halinde senet düzenlenir ve belirtilen tarihlerde ödemesi yapılır.

Yöntem 3 : Havuz Sistemi ile iPhone 14

Kredisiz ev ve araba için ideal bir yöntem olan havuz sistemleri iPhone 14 için de havuz oluşturmaya başladılar.Bu yöntemde iPhone 14 satın almak isteyenlerden oluşan çeşitli gruplar oluşturulur ve çekilişle her hafta veya ay bir kişiye iPhone 14 verilir. Taksitler bedel ödenene kadar devam eder. Hizmet bedeli alan bu tür girişimler genellikle %5-10 arasında hizmet bedeli alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir