12 Temmuz 2024

Kredi Kartsız Araç Kiralama Mümkün mü ?

kredi kartsız araç kiralama

Kredi Kartsız Araç Kiralama Mümkün mü ? Araba kiralamak isteyen çok sayıda kişinin beklentisi aynı ; kredi kartı olmadan araç kiralayabilmek. Peki kredi kartsız araba kiralama konusunda son gelişmeler ne durumda ?

Neden Kredi Kartı İsteniyor ?

İki nedenden dolayı araç kiralama şirketleri kredi kartı talep etmektedir. Birinci neden araç kiralama için uygulanan yasal düzenleme ve mevzuat gereği kiralayan kişinin adına olan bir kredi kartı gerekmektedir.

Araç kiralamada kredi kartı talep edilmesinin bir diğer nedeni ise, muhtemel süre aşımlarında ortaya çıkacak ek ücretler ile hasar durumlarında ortaya çıkan maliyetlerin kredi kartından çekilebilir olması kolaylığıdır.

Kredi Kartsız Araç Kiralama Mümkün mü ?

Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa, Manisa gibi büyükşehirlerde araç kiralama hizmeti veren bazı firmalar kredi kartsız araba kiralama opsiyonu tanımaktadır. Bu durumda araç kiralamak isteyen müşteri ile araca ve kiralama süresine uygun olarak senet düzenlenir. Bu seçenek kapsamında müşteriler senetle araç kiralama hizmetinden faydalanabilmektedir.

Kredi kartsız araç kiralama ile ilgili sorularınızı sorunuz.

2 adet yorum “Kredi Kartsız Araç Kiralama Mümkün mü ?

  1. Ankarada kredi kartsız araç kiralamak istiyorum. Uygun fiyattan yardımcı olabilecekler yoruma cevap yazarsa sevinirim.

  2. Yalova’da kredi kartsız araç kiralamak istiyorum. Yalova araç kiralama firmaları iletişime geçerse sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir