Kredi kartı ile taksitli altın alma

Kredi kartı ile taksitli altın alma

Kredi kartı ile taksitli altın alma : Kredi kartınızı kullanarak taksitli altın alarak yatırım yapma imkanınız bulunuyor. Kredi kartı ile kuyumcudan altın alışverişi yapıldığında kaç taksit yapılıyor ? İşte kredi kartı ile taksitli altın alma ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar :

Kuyumcudan kredi kartına taksitle altın alınabilir mi ?

Fiziksel işletmeler şeklinde faaliyet gösteren kuyumculardan kredi kartına taksitle altın almak şimdilik mümkün olmasa da, alışveriş sitelerinde kredi kartına taksitle altın almak mümkün.

Kredi kartına taksitle altın satan siteler

Kredi karınızla taksitli çeyrek, yarım, cumhuriyet altını alabileceğiniz bir çok alışveriş sitesi vardır. Bunların en güvenilir olanı ise gittigidiyor sitesidir. Gittigidiyor sitesinde altın fiyatları komisyon nedeniyle serbest piyasadan daha yüksektir.

Kredi kartına altın en fazla kaç taksit yapılıyor ?

Buna ek olarak, alışveriş sitelerinde bireysel kredi kartları ile yalnızca 3 taksitle altın alabilirsiniz. Fakat alışveriş siteleri kurumsal kredi kartı sahiplerine özel taksit sayısı uygulayabilmektedir.

2 yorum

  1. Dileyenlere küçük bir komisyon karşılığında kredi kartı bakiyelerini 12 ay taksitle altına çevirebiliriz.
    Örneğin 10 bin lira kredi kartı limitiniz var. 10 bin lirayı çekeriz size 9 bin lira karşılığı altını fiziksel olarak teslim ederiz. Ticaretimiz yüz yüze gerçekleştirilir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*