17 Haziran 2024

iPhone 14 alışveriş kredisi veren bankalar

iPhone 14 alışveriş kredisi ve taksit seçenekleri

iPhone 14 alışveriş kredisi veren bankalar ve anlaşmalı teknoloji mağazaları ile ilgili ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız, bu detaylara dikkat ediniz.

Bilindiği gibi BDDK düzenlemesi gereği fiyatı 5000 TL’nin üzerinde olan akıllı telefonlar kredi kartı ile taksitli şekilde satılamıyor. Bu nedenle mağazalar ve bankalar tüketimi kolaylaştırmak adına iPhone 14 alışveriş kredisi seçeneği sunuyor.

iPhone 14 Alışveriş Kredisi Veren Bankalar ve Anlaşmalı Mağazalar

iPhone 14, iPhone 14 pro, iPhone 14 pro max cihazlarını alışveriş kredisi kullanarak 36 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. Alışveriş kredisi süreci de normal bir ihtiyaç kredisi süreci gibidir ve kredi puanınıza, mevduat durumunuza bağlı olarak değerlendirilmektedir.

iPhone 14 alışveriş kredisi veren bankalar şöyle ;

ING Bank iPhone 14 Alışveriş Kredisi : 25 bin TL’ye kadar tek seferde alışverişlerde alışveriş kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabilmektedir. Ürün fiyatının tamamı için kredi kullanmak isterseniz sadece 3 taksit yapılabilecektir.

Akbank iPhone 14 Alışveriş Kredisi : Akbank Direkt Öde seçeneğiyle alışveriş tutarının 25 bin Tl’ye kadarki kısmı için 36 ay vadeli taksit seçeneği kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi iPhone 14 Alışveriş Kredisi : Yapı Kredi alışveriş kredisi seçeneğiyle 40 bin TL’ye kadarki alışverişlerinizi 36 ay taksitle yapabilirsiniz.

Alışveriş kredisi veren bankalar MediaMarkt, Teknosa, Vatan Bilgisayar gibi teknoloji mağazaları ile anlaşmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir