iphone 11 pro max kredi kartına kaç taksit

iphone 11 pro max kredi kartına kaç taksit : iphone 11 pro max en yüksek taksit sayısı kaç ? iPhone 11 pro max enfazla kaç taksitle alınabilir ? işte tüm detaylar…

iPhone 11 pro max fiyatı şu anda 256 gb için 14300 TL (on dört bin üç yüz lira).

BDDK Krdi kartları ile akıllı telefon alışverişlerinde yapılan yeni düzenlemeye göre fiyatı 3500 TL üzeri olduğu için iPhone 11 pro max standart kredi kartlarıyla peşin fiyatına en fazla 3 taksitli olarak alınabiliyor.

Taksit Sayısı Nasıl Arttırılır ?

Eğer kredi kartınızın nakit avans çekme limiti iPhone 11 pro max fiyatına denk ise o zaman taksitli nakit avans çekerek belirli miktar faiz karşılığında 12 aya kadar taksitli olarak cihazı alabilirsiniz.

Bunun dışında iphone 11 pro max cihazı için daha fazla taksit almanın bir diğer yolu ise Turkcell, Vodafone, Turk Telekom faturalı hat üzerine satın almak olacaktır. Bu durumda da yine piyasa fiyatının üzerinde bir maliyet çıkmaktadır.

Sonuç olarak normal kredi kartlarıyla peşin fiyatına ekstra maliyetler olmadan iphone 11 pro max cihazını en fazla 3 taksitle alabilirsiniz. Ek faiz maliyetleri ile ise 12 ay taksitle satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*