12 Temmuz 2024

İkinci El Karavan Kredisi

ikinci el karavan kredisi

İkinci El Karavan Kredisi: 2 el karavan kredisi ile ilgili faiz oranı, kredi veren bankalar, kullanılabilecek kredi miktarı gibi ayrıntılar ilgi görürken, doğru bilgi edinmek büyük önem arz etmektedir.

İkinci El Karavan Kredisi Nedir ?

Kullanılmış çekme karavan veya motorlu karavan için bankalar tarafından kullandırılan kredi türüne ikinci el karavan kredisi adı verilmektedir. Kredinin amacı ikinci el karavan alışında müşterilere finansman desteği sağlamaktır.

İkinci El Karavan Kredisi Faiz Oranları

İkinci el karavan kredisinde faiz oranları karavanın türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Çekme karavanlar için alışveriş kredisi üzerinden finansman sağlanırken, motorlu karavanlar için ise taşıt kredisi üzerinden kredi verilmektedir. Bu durumda her iki kredi türüne özel güncel faiz oranları uygulanmaktadır.

İkinci El Karavan Kredisi Veren Bankalar

Halkbank, Ziraat bankası, İşbankası, TEB; Yapı Kredi BAnkası, Garanti Bankası gibi bankalarda kredi notunuza göre ikinci el karavan kredisi kullanabilirsiniz.

Bir yorum var “İkinci El Karavan Kredisi

  1. ikinci el karavan kredisi konusunda sorun yaşıyorum. Sorun çıkartmadan istediğim tutarı alabileceğim bir banka arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir