Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangiler ?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 : Kredi çekmek için bankalar tarafından istenen gelir belgesi olmadan da kredi çekilebiliyor. Peki gelir belgesi olmadan kredi çekmek için ne yapmalı ? Hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor ? İşte tüm ayrıntılarıyla Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 :

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir belgesiz kredi veren bir çok banka bulunurken, bu bankaların tutar konusunda bazı sınırlandırmalar uyguladıkları görülüyor. Aşağıda gelir belgesiz kredi veren bankalar ve bu tekliflerine ilişkin detaylar yr almaktadır.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

ING Bank mini kredi adı verilen kredi paketi kapsamında başvuran vatandaşlara gelir belgesiz kredi vermektedir. ING Bank gelir belgesiz kredi tutarı 5000 TL ile sınırlı tutulmuştur. 12 ay taksitlendirme yaptığınızda toplam ödeyeceğiniz tutar 5435 TL oluyor. O nedenle ING Bank gelir belgesiz kefilsiz mini kredi paketi şu an oldukça cazip görünüyor.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Sadece kredi notu iyi olan müşterilere gelir belgesiz kredi imkanı sunan Akbank 48 ay vadeli 40 bin lira kredi veriyor. Bu krediye başvurmak için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*