30 Mayıs 2024

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi

faizsiz beyaz eşya kredisi

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı gibi beyaz eşya kategorilerinde kullanılmak üzere faizsiz bir şekilde sağlanan krediler ile ilgili tüm ayrıntıları sizler için araştırdık.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Var mı ?

Bankalar ve beyaz eşya markaları arasında zaman zaman yapılan anlaşmalar kapsamında faizsiz beyaz eşya kredisi kampanyaları yapılmaktadır.

Bununla birlikte online mağazalar anlaşmalı bankalar üzerinden beyaz eşya da dahil olmak üzere tüm kategorilerde kullanılabilen faizsiz alışveriş kredileri teklif edebilmektedir.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi Veren Banka ve Mağazalar

Şu an özellikle beyaz eşya için düzenlenmiş bir faizsiz beyaz eşya kredisi bulunmazken, bir çok banka 20 bin liraya kadar “yeni müşterilere” faizsiz kredi teklif etmektedir.

Bazı beyaz eşya markaları “faizli beyaz eşya kredisi” seçeneği sunmaktadır. Fakat bu krediler genellikle oldukça yüksek faiz oranlı olarak teklif edildiği için cazip teklifler olamamaktadır.

Buna ek olarak Fibabank gibi alışveriş kredisi veren finans kuruluşları bir çok beyaz eşya markası ile anlaşmaya vararak 100 bin liraya kadar uygun faizli beyaz eşya kredisi verebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir