12 Temmuz 2024

Depremzedelere faizsiz kredi

Bir çok banka depremzedelere faizsiz kredi veriyor

Depremzedelere faizsiz kredi veren bankaların listesini burada bulabilirsiniz. Depremzedelere faizsiz konut kredisi veya deprmezedelere faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili ayrıntılar şöyle.

Depremzedelere Faizsiz Kredi

Depremden etkilenen vatandaşlara yönelik olarak kullandırılan ihtiyaç ve konut kredisi türü olarak bu kredi teklifinde bankalar belirlenen vadeler için faiz talep etmemektedirler. Dolayısıyla çekilen tutar kadar geri ödeme yapılmaktadır. Depremden etkilenen vatandaşların yeni konut satın alması, ihtiyaçlarını gidermesi veya işyeri kurması için oldukça önemli olan faizsiz kredi depremzedelerden büyük ilgi görüyor.

Depremzedelere Faizsiz Kredi Nasıl Alınır ?

Bu kredi türünden faydalanmak için şahsen banka şubesine başvuru gerekmektedir. Başvurunuz kısa sürede sonuçlandırılarak krediniz hesabınıza yatırılır. Faizsiz olarak çekebileceğiniz bu kredinin vade sayısı 12 aydan 36 aya kadar değişmektedir.

Depremzedelere faizsiz ihtiyaç kredisi

Bazı bankalar depremzedelere çeşitli tutarlarda faizsiz ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Ziraat bankası depremzedelere faizsiz 5000 TL nakit avans verirken, Halkbank 30 bin TL 6 ay ödemesiz 36 ay taksitli ihtiyaç kredisi vermektedir.

Depremzedelere faizsiz kredi ile ilgili sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir