17 Haziran 2024

Akbank faizsiz 25000 kredi

akbank faizsiz 25000 kredi

Akbank faizsiz 25000 kredi : Akbank tarafından başlatılan faizsiz 25000 TL kredi kampanyası nakit ihtiyacı için faizsiz kredi arayan vatandaşlar için iyi bir fırsat niteliğinde. Akbank faizsiz kredi kampanyası ile ilgili ayrıntılar ise şöyle :

Kimler Alabilir ?

Mobil uygulamadan ilk kez Akbank müşterisi olan vatandaşlar arasından “gerekli şartları taşıyanlar” 25000 faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmektedir. Şubeye gitmeden Akbank mobil uygulamayı indirip hesap açılışı işlemleri yaptıktan sonra krediye başvurabilirsiniz.

Önemli Bilgi : Mobil Uygulamadan Müşteri Olan Herkese Verilmeyecek

Kredi başvurunuz kredi notunuza ve gelir durumunuza göre gerçekleşecek veya onaylanmayacaktır. Yani sadece mobil uygulamayı indirip müşteri olduğunuz için başka bir şart aranmadan kredi tahsisi gibi bir durum sözkonusu değildir.

Kredi karşılaştırma siteleri tarafından yapılan tanıtımlarda bu detay gizlenmektedir. Bu durumda vatandaşlar bu ayrıntıyı bilmeden mobil uygulamayı indirip banka müşterisi olmakta fakat kredi başvurusu onaylanmayabilmektedir.

O nedenle bilgiyi doğru ve etik yayın yapan kaynaklardan edinmek önemlidir.

5 adet yorum “Akbank faizsiz 25000 kredi

  1. Hangi kredi ve diğerleri bunu uyarıyı yapmıyor. Ben uygulamayı indirdim musteri oldum ama kredi çıkmadı. Banka bir müşteri kazandı ama ben kredi alamadım.

  2. Faizsiz krediyi zaten herkese vermeyecekler ama işte ne kadar müşteri kazansak kardır mantığıyla yaklaşıyorlar.

  3. faizsiz 25 bin iyi. Tam da ihtiyacım olan miktar. Kredi notum iyi değil acaba çıkar mı bana ?

  4. Akbank 25 bin faizsiz krediyi bana verdi. Uygulamadan başvurdum ve aldım ama hemen not geçeyim benim kredi notum iyi. Kredi notu iyi olmayan arkadaşlar farklı bir sonuçla karşılaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir